به وب سایت صنایع غذایی کشت چین خوش آمدید
جمعه, 09 اسفند 1398  

برگزاری نمایشگاه بین المللی دستاوردهای حلال

رئیس مرکز تحقیقات حلال سازمان غذا و دارو در خصوص فراخوان مشارکت و حضور در نمایشگاه بین المللی دستاوردهای حلال مطالبی ارائه نمود.

به گزارش فودنا ، دکتر بهروز جنت، رئیس مرکز تحقیقات حلال سازمان غذا و دارو ، با بیان اینکه نماد حلال معرف سبک زندگی اسلامی و در بر دارنده بالاترین معیارهای کیفیت در میان مسلمانان و ادیان مختلف جهان، امروزه رشد چشمگیر و مقبولیت جهانی یافته است اظهار داشت: ایران اسلامی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات حلال، ظرفیت های بزرگی اعم ازکمی وکیفی برای استفاده مسلمانان و غیر مسلمانان سراسر جهان، دارا می باشد.
وی همچنین افزود: در سال همدلی و هم زبانی دولت و ملت نمایشگاه بین المللی دستاوردهای حلال به عنوان بزرگترین نمایشگاه حلال جهان مورخ 27 الی 30 مهرماه سال جاری در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.
 رئیس مرکز تحقیقات حلال سازما ن غذا و دارو با اشاره به فراخوان مشارکت و حضور در نمایشگاه بین المللی دستاوردهای حلال که خطاب به معاونین غذا و داروی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور، مدیران عامل همه شرکتها و صنایع غذایی ، دارویی، آرایشی و بهداشتی و مدیران روابط عمومی نهادها و وزارتخانه ها ارسال شده است اهداف نمایشگاه را ارتقای کیفیت و معیارهای حلال ایران در جهان، معرفی توانمندی ها و دستاوردهای محصولات حلال ایران، ارتقای سطح بازرگانی و صادراتی حلال به کشورهای مختلف جهان وارتقای ایران به بالاترین سطح جایگاه در تجارت جهانی حلال معرفی نمود.
 لازم به ذکر است متقاضیان می توانند جهت حضور و مشارکت در نمایشگاه با تلفن های 30- 02188447528 ستاد برگزاری دستاورد های بین المللی حلال ایران تماس حاصل نموده و یا به وب سایت halalexpo.ir  مراجعه  فرمایید.